Modely Galaxy Note

Samsung Galaxy Note je rad špičkových smartphonov a tabletov so systémom Android vyvinutých a predávaných spoločnosťou Samsung Electronics. Rad je primárne orientovaný na prácu s perom. Všetky modely Galaxy Note sa dodávajú s perom ktoré obsahuje digitalizátor Wacom citlivý na tlak. Všetky modely Galaxy Note obsahujú aj softvérové ​​funkcie, ktoré sú orientované na dotykové perá a veľké obrazovky zariadení, ako sú napríklad aplikácie na zaznamenávanie poznámok a digitálne scrapbooking a multitasking s rozdeleným displejom.

Samsung Galaxy Note 8 bol vyhlásený 23. mája 2017 na akcii Samsung Unpacked. Obsahuje 6,3 "1440p Super AMOLED Infinity Display, procesor Snapdragon 835 / Exynos 8895 (v závislosti od umiestnenia), skener na dúhovky, odolnosť proti prachu a vode IP68, nové nastavenie fotoaparátu s teleobjektívom a podporu pre Samsung DeX.

Servis mobilov iDoctor ponúka rýchly servis mobilov Samsung za najlepšie ceny na trhu. Ako jediný ponúkame výmenu dotykovej plochy aj na zaoblených modeloch za najlepšie ceny, výmenu batérie a mnoho ďalších.

samsung-galaxy-note-8-black-gold (1)

Späť do obchodu