Aftermarket displej

Aftermarket LCD displeje sú náhradné diely, ktoré sú vyrábané tretími stranami a nie sú pôvodnými dielmi od výrobcu zariadenia. Ich hlavnou výhodou je ich nízka cena v porovnaní s originálnymi dielmi, čo môže byť rozhodujúce pre mnohých zákazníkov.. Cena aftermarket displejov sa pohybuje zhruba medzi 40-75%  z ceny originálnych displejov.

Pri výmene originálneho LCD displeja za aftermarket variant sa môžu vyskytnúť niektoré rozdiely v kvalite a vlastnostiach displeja, ako napríklad mierne odchýlky v svietivosti, farebnosti a citlivosti dotyku. Napriek týmto odchýlkam sa však výmena za aftermarket displej môže stať výhodnejšou alternatívou pre mnohých zákazníkov, ktorí chcú ušetriť peniaze na oprave svojho zariadenia.

Pri výmene LCD displeja za aftermarket variant sa  vymieňa celý displej, teda dotykové sklo aj samotný LCD panel.  Táto oprava sa najčastejšie vykonáva v prípade, ak sa dotykové sklo a LCD displej poškodili a nereagujú na dotyk, alebo ak sa na displeji objavujú čiary, pruhy, fľaky alebo mŕtve pixely.

overenie displeja

 

Späť do obchodu