Tactical Roger Pencil White

Predstavujeme Tactical Roger Pencil - dotykové pero s dvoma módmi. Prvý mód je špeciálne určený pre použitie s iPadom a druhý mód je pre ostatné tablety a telefóny. S rýchlosťou mrknutia oka sa Tactical Roger Pencil spáruje s tvojím zariadením a umožní ti sa sústrediť na tvoju kreativitu a myšlienkové procesy. Pero je precízne a reaguje na pixel presne bez odozvy oneskorenia. Vďaka aktívnej technológii dokonale simuluje písanie a kreslenie na papieri a umožňuje využitie prítlaku a ďalších funkcií na kompatibilných zariadeniach.

Tactical Roger Pencil má jedinečný dizajn, ktorý je dostatočne veľký na to, aby simuloval skutočné pero a LED indikáciu, ktorá signalizuje zostávajúcu kapacitu batérie. Pero sa jednoducho zapína, vypína alebo prepína medzi módmi pomocou jednoduchého poklepania. Magnetické telo umožňuje jednoduché prichytenie k iPadu alebo k ostatným tabletom.

Tactical Roger Pencil má inteligentný úsporný režim, ktorý umožňuje rok bez starostí a osemhodinovú prácu na jedno nabitie. Pero je odolné a ponúka luxusnú hliníkovú konštrukciu, magnetický úchyt a vymeniteľný hrot s veľmi jemnou silou odozvy.

V Tactical dbáme na to, aby naše produkty čo najmenej zaťažovali životné prostredie, a preto je Tactical Roger Pencil balené v ECO krabičkách z recyklovaného papiera.

Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Na sklade (3 ks)
Kód: 10386
34,90 € 29,08 € bez DPH
Späť do obchodu