Rýchly servis mobilov Lenovo S856

Rýchly servis mobilov idoctor

Lenovo S856 je smartfón s rozmermi 151 x 78 x 9 mma váhou 175 gramov, ktorý disponuje zabudovanou 1 GB RAM pamäťou,8 GB internou pamäťou a 5,5 palcovým dotykovým displejom. Telefón je vybavený 4-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon MSM8926, 1,2 GHz jedno jadro a 13 Mpx zadným fotoaparátom. Operačný systém, na ktorom beží, je Android KitKat 4.4. Batéria má výkon 2500 mAh.

Rýchly servis mobilov Lenovo S856 vám poskytneme za bezkonkurenčné ceny. Poradíme si s rozbitým displejom, pokazenou batériou, nefunkčnou prednou aj zadnou kamerou, poškodeným zadným krytom a všetkými ostatnými opravami. Náhradné diely máme vždy skladom.

Záruka na servisný úkon 3 mesiace a náhradný diel 2 roky
Oprava osobne na servisnej pobočke na Podunajskej ulici
Oprava prostredníctvom kurierskej spoločnosti alebo poštou

 

Výmena LCD displeja + dotyková plocha (digitizér)

75 €

Výmena vibrátora

49 €

Výmena mikrofónu

49 €

Výmena nabíjacieho dock konektora

49 €

 

Máte otázky?

Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje. Polia označené * musia byť vyplnené.

Meno a priezvisko * Nevypĺňajte toto pole:
Email *
Správa *
 

 

IDOCTOR JE VŠADE

Je Vám Bratislava ďaleko? Stačí nám zariadenie poslať poštou alebo kuriérom. Ešte v deň prijatia Vám telefón opravíme a odošleme na naše náklady na dobierku, na adresu ktorú si sami zvolíte. Konečná cena opravy je rovnaká ako keby ste si nechali opraviť mobil u nás osobne.

 

IDOCTOR JE MOBILNÝ

Expresný servis mobilov a tabletov v mieste Vášho bydliska či pracoviska. Stačí zavolať a my prídeme za Vami. Služba je zdarma v rámci BA, SC a PK. Zavolajte nám a alebo si vyplňte objednávkový formulár na základe ktorého vás kontaktuje náš technik.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.