Rýchly servis mobilov Lenovo S850

Rýchly servis mobilov idoctor

Lenovo S850 je smartfón s rozmermi 141 × 71 × 8,2 mma váhou 140 gramov, ktorý disponuje zabudovanou 1 GB RAM pamäťou, 16 GB internou pamäťou a 5 palcovým IPS LCD dotykovým displejom. Telefón je vybavený 4-jadrovým procesorom Mediatek MT6582, 1,3 GHz jedno jadro a 13 Mpx zadným fotoaparátom. Operačný systém, na ktorom beží, je Android JellyBean 4.2. Batéria má výkon 2000 mAh.

Rýchly servis mobilov Lenovo S850 vám poskytneme za bezkonkurenčné ceny. Poradíme si s rozbitým displejom, pokazenou batériou, nefunkčnou prednou aj zadnou kamerou, poškodeným zadným krytom a všetkými ostatnými opravami. Náhradné diely máme vždy skladom.

Záruka na servisný úkon 3 mesiace a náhradný diel 2 roky
Oprava osobne na servisnej pobočke na Podunajskej ulici
Oprava prostredníctvom kurierskej spoločnosti alebo poštou

 

Výmena LCD displeja + dotyková plocha (digitizér)

59 €

Výmena zadného krytu

35 €

Výmena batérie

25 €

Výmena slúchadla

39 €

 

Máte otázky?

Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje. Polia označené * musia byť vyplnené.

Meno a priezvisko * Nevypĺňajte toto pole:
Email *
Správa *
 

 

IDOCTOR JE VŠADE

Je Vám Bratislava ďaleko? Stačí nám zariadenie poslať poštou alebo kuriérom. Ešte v deň prijatia Vám telefón opravíme a odošleme na naše náklady na dobierku, na adresu ktorú si sami zvolíte. Konečná cena opravy je rovnaká ako keby ste si nechali opraviť mobil u nás osobne.

 

IDOCTOR JE MOBILNÝ

Expresný servis mobilov a tabletov v mieste Vášho bydliska či pracoviska. Stačí zavolať a my prídeme za Vami. Služba je zdarma v rámci BA, SC a PK. Zavolajte nám a alebo si vyplňte objednávkový formulár na základe ktorého vás kontaktuje náš technik.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.