Rýchly servis mobilov Lenovo A7000

Rýchly servis mobilov idoctor

Lenovo A7000 vám ponúka prijateľný výkon za prijateľnú cenu. Smartfón s rozmermi 153 × 76 × 8 mm a váhou 140 g. Disponuje zabudovanou 2 GB RAM pamäťou a 8 GB internou pamäťou. Telefón disponuje 8-jadrovým procesorom Mediatek MT6752, 1,5 GHz jedno jadro a 8 Mpx zadným fotoaparátom. Operačný systém, na ktorom beží, je Android Lollipop 5. Batéria má výkon 1900 mAh.

Rýchly servis mobilov Lenovo A7000 vám poskytneme za bezkonkurenčné ceny. Poradíme si s rozbitým displejom, pokazenou batériou, nefunkčnou prednou aj zadnou kamerou, poškodeným zadným krytom a všetkými ostatnými opravami. Náhradné diely máme vždy skladom.

Záruka na servisný úkon 3 mesiace a náhradný diel 2 roky
Oprava osobne na servisnej pobočke na Podunajskej ulici
Oprava prostredníctvom kurierskej spoločnosti alebo poštou

 

Výmena LCD displeja + dotyková plocha (digitizér)

69 €

Výmena batérie

45 €

Výmena slúchadla

29 €

Výmena sklenených líšt

29 €

Výmena nabíjacieho dock konektora

49 €

 

Máte otázky?

Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje. Polia označené * musia byť vyplnené.

Meno a priezvisko * Nevypĺňajte toto pole:
Email *
Správa *
 

 

IDOCTOR JE VŠADE

Je Vám Bratislava ďaleko? Stačí nám zariadenie poslať poštou alebo kuriérom. Ešte v deň prijatia Vám telefón opravíme a odošleme na naše náklady na dobierku, na adresu ktorú si sami zvolíte. Konečná cena opravy je rovnaká ako keby ste si nechali opraviť mobil u nás osobne.

 

IDOCTOR JE MOBILNÝ

Expresný servis mobilov a tabletov v mieste Vášho bydliska či pracoviska. Stačí zavolať a my prídeme za Vami. Služba je zdarma v rámci BA, SC a PK. Zavolajte nám a alebo si vyplňte objednávkový formulár na základe ktorého vás kontaktuje náš technik.

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.