Nezávislý poskytovateľ oprav

Nezávislý poskytovaťeľ opráv (IRP) - Independent Repair Provider

Sme autorizovaná spoločnosť na pozáručne opravy iPhone a Mac

Spoločnosť Good Job je IRP spoločnosti Apple v rámci ich programu nezávislých poskytovateľov opráv - Apple Independent Repair Provider. To si vyžaduje, aby sme boli etablovanou spoločnosťou s mimoriadnou reputáciou. Spoločnosť Apple taktiež vyžaduje, aby naši pracovníci boli certifikovaný ACiT (Apple Certified iOS Technician) a ACMT(Apple Certified Macintosh Technician) technici.

Originálne diely a diagnostika priamo od Apple

Vďaka tejto spolupráci máme prístup k originálnym dielom Apple a pri oprave sú použité rovnaké postupy ako v záručných servisných centrách Apple. Taktiež máme prístup k diagnostickým nástrojom a kalibračným softvérom na opravy, aké používa spoločnosť Apple. U nás máte vždy na výber aký náhradný diel si prajete pri oprave použiť. Či už je to OEM náhradný diel, alebo originál náhradný diel, výber je len na Vás.

Viac odbornosti servisu

Dôležitejšie je, že sa na nás nevzťahujú rovnako prísne podmienky ako pri autorizovaných záručných servisoch. Môžeme Vám ponúknuť aj opravy, ktoré spoločnosť Apple sama neponúka, ako napriklad zahŕňa: oprava portov nabíjania, oprava základnej dosky, obnova dat, oprava Face ID, opravy na úrovni výmeny SIM čitača, BGA čipov a mnoho ďalšieho. Nemusíte vždy vymeniť svoje zariadenie za nové!